Forum Jest | Eğlence,Gırgır,Şamata
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Jest | Eğlence,Gırgır,ŞamataHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

''Sürpriz olmaz, ama...''

YazarMesaj
WolfScream
Yeni Üye

WolfScream

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84 <b>Konu Sayısı</b> Konu Sayısı : 146 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/08/96 <b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Photoshop :) ''Sürpriz olmaz, ama...'' Untit153
''Sürpriz olmaz, ama...'' Empty
MesajKonu: ''Sürpriz olmaz, ama...''   ''Sürpriz olmaz, ama...'' Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:41 pm

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda Beşiktaş, bir üst turu garantilemek için CSKA Sofia deplasmanına çıkıyor. Grupta oynadığı 4 maçta 7 puan toplayan siyah-beyazlılar, 3 puanla son sırada yer alan rakibi karşısında galibiyet hedefliyor. Beşiktaş yazarları da, temsilcimizin Bulgaristan'da sürpriz yaşayağına inanmıyor. Ancak rakibi küçümsememk gerektiğini de vurguluyorlar.

İşte CSKA-Beşiktaş maçı öncesi yazarların görüşleri.

ALİ GÜLTİKEN (HABERTÜRK GAZETESİ YAZARI)
Beşiktaş'ın CSKA karşısında şanslı olduğunu düşünüyorum. Bir üst tur için Beşiktaş, gruptaki en iyi rakibi Porto ile aynı şansta. Bugüne kadar elde edilen puanlar da bunun göstergesi. Beşikaş, İstanbul'a galibiyetle dönecektir. Avrupa maçlarında daha konsantre oynuyorlar. İçerideki Porto maçını çıkartırsak, hep bu yapı içerisinde bir Beşiktaş izledik. Aynı şey, bu maçta da tekrar edecektir. Zira siyah-beyazlılar, rakibine göre çok daha etkili bir takıma sahip.

CEM DİZDAR (MİLLİYET GAZETESİ YAZARI)
Ben Beşiktaşlıyım. Siyah-beyazlı takımın hiçbir maçını kaybedecek diye izlemem. Barcelona maçı da olsa, düşüncem böyledir. Çünkü bir oyun oynarken, 'kazanacağız' diye oynanır. Beşiktaş, Galatasaray maçında daha derli-toplu oynadı. Savunmada fazla hata yapmadı. Galatasaray maçının benzeri bir top oynanırsa sorun olmaz. Her koşulda Beşiktaş, bu gruptan çıkar. Bundan sonrası için hazırlığı iyi yapmak lazım. Mesela ben, üst turlarda iyi takımlarlaa oynamak isterim. İyi rakiple oynayan takım, işi yarı yolda bitirir. Beşiktaş'ın sıkıntı yaşayacağına inanmıyorum. Bu maçı da kazanacaklarını düşünüyorum.

KARTAL YİĞİT (HABERTÜRK GAZETESİ YAZARI)
Beşiktaş'a beraberlik dahi yetecek, galibiyet halinde zaten tur biletini alıyor. Teknik direktör Schuster, herhangi bir değişikliğe gitmeden tam kadro sahaya çıkacaktır. Zaten futbolculara maçın önemini anlattı. Kontrollü bir oyunla Beşiktaş'ın sürpriz yaşacağını sanmıyorum. Ama şu da bir gerçek, Bulgar takımı zorlu bir ekip. Bugün de öyle olacaktır. Özellikle Guti etkili olursa, Beşiktaş kazanıp döner. Yine söylüyorum, Bulgar takımını küçümsememek gerekir. Savunmada açıklar verilirse, CSKA sürpriz yapabilir.

HAYRİ ÜLGEN (FOTOSPOR GAZETESİ YAZARI)
Beşiktaş'ın 7 puanlık avantajı var. Ben siyah-beyazlı takımın kazanacağını hissediyorum. Bulgaristan'da alınacak galibiyet, grup liderliği için de büyük avantaj olur. Böylece futbolcular, Rapid Wien maçına da daha rahat çıkacaklar. Bence bu karşılaşma , Beşiktaş'ın maçı olacak.

''Sürpriz olmaz, ama...''
1 sayfadaki 1 sayfası